ATSAUKSMES

Anete un Didzis

Esam ļoti priecīgi, ka mūsu īpašajā dienā izvēlējāmies tieši Saivu! Viņas lielā pieredze, ieklausīšanās mūsu idejās un nosvērtība radīja mieru gan gatavošanās procesā, gan arī pašā kāzu dienā. Viņa pamanīja un iemūžināja bildēs dažādas detaļas gan no pasākuma, gan fotosesijas ārpus svinību vietas. Īpašs prieks par notvertajām detaļām, kuras dienas steigā un uztraukumā paši pat nebūtu pamanījuši. Saiva bija nemanāma, bet tajā pašā laikā bija visur un paspēja noķert visus skaistākos mirkļus – gan virs muižas riņķojošos stārķus, gan vakarā svinību zālē iemaldījušos sikspārnīti, gan, protams, visas atrakcijas, viesu smaidus un mūsu emocijas. Katru reizi skatoties bildes, mums ir iespēja piedzīvot šo skaisto dienu vēlreiz. Paldies par to!

Arīna un Klāvs

Milzīgs paldies Saivai par burvīgajām kāzu bildēm. Ļoti profesionāla fotogrāfe, kura spēj noķert visus skaistos mirkļus ļoti dabīgi. Liels prieks bija sadarboties un noteikti iesaku arī citiem pāriem.

Līva un Mārtiņš

Super, milzīgs paldies!
Bildes esam noskatījušies iekš slideshow ar mūziku un vīna glāzi. 
Nespēju pietiekami pateikties par tik lielisku dzimšanas dienas dāvanu. Mums ir ļoti izdevies vakars, tieši pāris dienas pirms medusmēneša ceļojuma. 
Vēlreiz milzīgs paldies par ieguldīto darbu un izturību tik karstā dienā. 
Lai Jums tikpat lielisks vakars, cik mums. Un lai daudz laimīgu klientu.
 

Meghan un Rudolf

Paldies par brīnišķīgajām bildēm. Visi esam starā un, skatoties galeriju, izdzīvojam mūsu dienu atkal un atkal.  Esam ārkārtīgi pateicīgi, ka spējāt iemūžināt mirkļus visas dienas garumā, sākot ar Meghanas gatavošanos no paša rīta līdz pat mičošanas beigām un pat pēc tās.

Julia un Jurijs

I and my Partner had been looking for a good wedding photographer for a while and visited many different web-sites. We wanted to make sure that Our day would be captured with every detail meanwhile reflecting our love and happiness. So, when we saw Saiva’s pictures we were impressed how she harmonized photos with beautiful couples and the amazing scenery around.
On our wedding day despite that it was extremely hot in Riga Saiva carried out her brilliant work with the best professionalism and attention to detail. When we saw our pictures we could not asked for more. Through the pictures you can see all the joy and love we had on our best day in our lives.
We would highly recommend Saiva as not only a wedding photographer but also as a great photographer for any other occasions.

Ita un Perttu

Esam atgriezušies no Itālijas, un šodien izskatījām visas bildes. No sirds sakām lielu paldies par skaistajām bildēm! Esam abi tiešām priecīgi, ka tieši Tu iemūžināji skaisto dienu! 🙂 Lai lieliska atlikusī vasara! 🙂

Anna un Jan

Mīļā Saiva!
Liels jo liels paldies! Piektdienas vakarā beidzot bijām abi mājās un varējām izskatīt bildes. Ļoti skaistas, ir noskaņa! Un mana māja, par kuru uztraucos, pat izskatās skaista 🙂

Jekaterina & Vladimirs

Хотим вам сказать, что фотографии замечательные! Нам очень понравились! И наши личные очень красиво сняты, и фотографии гостей в зале – очень эмоциональные и веселые! Спасибо, что запечатлели все эти моменты! И даже получилось несколько фотографий с животными, как я хотела. Супер!

Также отдельное спасибо за распечатанные фотографии. Несколько уже поставили в рамки!

Evija un Liam

Liels paldies par brīnišķīgajām bildēm! Komplimenti birst kā no pārpilnības raga un visjaukākais,ka gandrīz visi saka, ka bildes liek viņiem smaidīt 🙂