Reviews

Anete & Didzis
Esam ļoti priecīgi, ka mūsu īpašajā dienā izvēlējāmies tieši Saivu! Viņas lielā pieredze, ieklausīšanās mūsu idejās un nosvērtība radīja mieru gan gatavošanās procesā, gan arī pašā kāzu dienā. Viņa pamanīja un iemūžināja bildēs dažādas detaļas gan no pasākuma, gan fotosesijas ārpus svinību vietas. Īpašs prieks par notvertajām detaļām, kuras dienas steigā un uztraukumā paši pat nebūtu pamanījuši. Saiva bija nemanāma, bet tajā pašā laikā bija visur un paspēja noķert visus skaistākos mirkļus – gan virs muižas riņķojošos stārķus, gan vakarā svinību zālē iemaldījušos sikspārnīti, gan, protams, visas atrakcijas, viesu smaidus un mūsu emocijas. Katru reizi skatoties bildes, mums ir iespēja piedzīvot šo skaisto dienu vēlreiz. Paldies par to! 🙂
Anete & Didzis
Milzīgs paldies Saivai par burvīgajām kāzu bildēm. Ļoti profesionāla fotogrāfe, kura spēj noķert visus skaistos mirkļus ļoti dabīgi. Liels prieks bija sadarboties un noteikti iesaku arī citiem pāriem.
Skatoties bildes esam lieeeelā sajūsmā. Tāda sajūta, ka nokļuvām atpakaļ pagātnē, izjūtot to īpašo dienu vēlreiz. Vakar skatoties bildes emocijas bija pār pārēm-smējāmies un pat raudājām no laimes ar vīru. Super, Tavs redzējums tiešām ir īpašs un tāds, kādu es biju iztēlojusies. Paldies Tev milzīgs vēlreiz par vienreizējām bildēm.
Lai Tev veicās arī turpmākajos darbos!
Pateicībā un sirsnībā,
Santa & Jānis
Jeļena & Māris
Lielu, jo lielu paldies Saivai par lielisko sadarbību un skaistajām bildēm, tās pārskatot atceramies mūsu īpašo dienu!!! Jutāmies brīvi un nepiespiesti. Lieliska fotogrāfe, atsauksmes tikai labākās! Paldies vēlreiz!!
I and my Partner had been looking for a good wedding photographer for a while and visited many different web-sites. We wanted to make sure that Our day would be captured with every detail meanwhile reflecting our love and happiness. So, when we saw Saiva’s pictures we were impressed how she harmonized photos with beautiful couples and the amazing scenery around.
On our wedding day despite that it was extremely hot in Riga Saiva carried out her brilliant work with the best professionalism and attention to detail. When we saw our pictures we could not asked for more. Through the pictures you can see all the joy and love we had on our best day in our lives.
We would highly recommend Saiva as not only a wedding photographer but also as a great photographer for any other occasions.
Meklējot fotografu kāzu dienai, vispirms skatījāmies portfolio. Tas bija pirmais un galvenais iemesls kāpēc mēs izvēlējāmies tieši Saivu – fotogrāfijas ir dzīvas, jūtīgas. Nav pārāk daudz photoshopa! Kad tikos ar Saivu, sapratu, ka cilvēks ir patīkams un būs ērti strādāt visu dienu – tas arī ir svarīgi! Rezultātā, pēc četrām nedēļam, dabūjam tik skaistas fotogrāfijas, ka joprojām patīkami skatīties un atcērēties mūsu īpašo dienu! Paldies Jums Saiva!
Ilze & Armands
Izskatījām bildes, gremdējoties atmiņās. Paldies, ļoti skaistas. Pats labākais bija tas, ka visā kāzu laikā es, Armands un vēl daži pat nemanīja, ka Tu fotografēji. Tas ir ļoti liels talants visu izdarīt tā, ka citi pat nepamana.
Liels paldies Tev un veiksmīgus turpmākos projektus, Ilze un Armands
Bildes ir tiešām fantastiskas! Mums ļoti, ļoti patīk. Bildes pie HES un salūta ir vienkārši satriecošas. 🙂
Vēlreiz milzīgs paldies par brīnišķīgajām bildēm un siltajām sajūtām skatoties uz tām 🙂
Bildes ir fantastiskas! Mums izdevās izbaudīt kāzu dienu vēlreiz.
Liels paldies, Saiva, par labi padarīto darbiņu. Tu biji uzdevumu augstumos – profesionalitāte līdz pēdējam! Un dabūjām tieši to, ko vēlējāmies bildēs – sajūtas, emocijas, interesantus kadrus…
Olesja & Sergejs
Liels paldies! Ļoti skaisti. Īpaši patīk fotosesijas bildes un bildes vakarā uz siena ķīpām. Aizmirsu vēl pateikties par taureni vienā bildē 🙂 Vispār fantastiski! Paldies arī par detaļu bildēm.